İstanbul,34798,Türkiye
0216 344 34 22
proje@sesyalitimmalzemeleri.org

Zemin Ses YalıtımıMantarlı Kaucuk

Mantar ve kauçuk granüllerin karışımında oluşan akustik zemin ses yalıtım şiltelerimiz , mantar rulo şilte,zemin ses yalıtım malzemeleri, mantar şilte,mantar rulo şilte,zemin ses yalıtım şilteleri, underlay floor insulation materials ,parke altı, şap altı,döşeme altı,zemin şilteleri,darbe kontolü,titreşim kontrolü,gürültü izolasyonu,rubber cork.


Rulo Kaucuk Şilte

Kauçuk anti vibrasyon levhaları , zemin ve yer döşeme altı / arası parke altı, şap altı, topuk sesi ve darbe gürültü ile titreşim kesici / emici şilteleri zemin ses izolasyonu malzemeleri . Sbr granül ( lastik parçacıklı ) kauçuk şilteleri, zemin ses yalıtım uygulamasında iyi bir ses yalıtımı yapmakla beraber zeminin aşırı yüke dayanımı da sağlar. Kauçuk şilte rulo  farklı amaçlar için Kauçuk şilte E48 ve Kauçuk granül BA yı geliştirmiştir. Kauçuk şilte rulo levhalar, yükü 30 ve 50 KN/m2 olan alanlarda sıkıştırılabilirlik çok düşüktür(1.0 ve 2.0 mm, sırasıyla) dahası, kauçuk şilteler darbe kaynaklı ses yalıtımı keçeleri neredeyse kendi orijinal kalınlığına dönmektedir. Kauçuk rulo şilteler ve kauçuk granül BA büyük dinamik ve statik yükler altında önemli oranda dayanıklılığa sahiptir. Kauçuk rulo şilteler,  ağır yükler altında darbe kaynaklı ses yalıtımında, dayanıklılık ve devamlılık ile birlikte en iyi performans sergileyen ürünler arasındadır. Kauçuk şilteler, zemin gürültü ve titreşim yalıtımlarında, kauçuk şap altı şilteler ana donatı betonu üzerinde ve döşeme seviye betonu altında yerleştirilecek minimum 10 mm kalınlıklı özel sbr ve kauçuk elostomerik granüllerin esneklik artırıcı binderlerle karıştırılması ve sıkıştırılması sonucu oluşturulan kauçuk ses yalıtım şiltesidir.


Polietien Şilte

 mm 10 mm 15 mm 20 mm 25 mm 30 mm Çapraz bağlı polietilen şilte köpükleri,  Günümüz sorunları arasında yer alan, katlar arası gürültü izolasyonu insan sağlığı açısından en önemli sağlık problemleri arasında yer alan ve çözüm sağlanması gereken inşaat yalıtım uygulamalarıdır.her geçen gün daha da korunması gereken enerji kaynaklarındaki kayıpları minimize etme ilkesiyle üretim yapan Emir akustik, katlar arası şap altı uygulamasından, duvar arası ve çatı ses izolasyonuna, parke altı ses ve ısı , titreşim gürültü  yalıtımından frigorifik soğutuculu araç izolasyonuna, klima iç ve dış ünite aksamı içinden ses ve titreşim izolasyonuna, mekanik tesisatlarda ısı ve ses önleyici, ayrıca ses ve titreşim emici bant olarak çok geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.  Çapraz bağlı polietilen şilteleri, yer zemin, şap ve parke , döşemelerin altına ( arasına ) zemin ses yalıtımlarında / izolasyonlarında kullanılan bu ürün son derece yüksek darbe ( tireşim kaynaklı ses ve gürültü ) emilim ve titreşim sönümlemesinde etkili performansı yüksek bir yalıtım şiltesidir. Çapraz bağlı polietilen şilteleri 5 mm ile 30 mm varan kalınlıklarda rulolar şeklinde üretmekteyiz, standart renk açık gri ve beyaz olarak toptan satışa sunmaktayız.