akustik toplanti modulleri kabini

Ofis Toplantı Kabinleri

Ağustos 2, 2019 Kapalı ile admin

Akustik ofis mobilyaları, açık planlı ofisinizde samimi toplantılar yapmak için mükemmel olan samimi sosyal alan ve mahremiyet adaları oluşturabilirsiniz. Ekibinizin bir sonraki işbirlikçi oturumu için sesi azaltın, bire bir olması için ihtiyacınız olan odağı alın veya bir müşteriyi aramak için özel bir yer bulun. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Çalışanlarınızın seveceği son derece eğlenceli akustik podlar, mobilya tasarımları da dahil olmak üzere mevcut benzersiz akustik mobilya tasarımları ürün yelpazesine sahibiz. Ses emici mobilyalar ve panellerden ofis ses yalıtımı seviyelerine, ne kadar açık, ne kadar büyük olursa olsun, nasıl yer açabileceğimize bakın.

Yeni çalışma biçiminde, insanlar kesintisiz olarak yansıtacakları veya sessiz bir tartışmanın mümkün olduğu yerleri arar”
Kabincell akustik podlar, karmaşık uğultulu ortam ve seslerden uzak akustik konforda işlerinize odaklanmanız için akustik yarı kumaş duvar ve yarı cam duvarlardan oluşan kabinler tasarlar.

“Yeni çalışma biçiminde, insanlar kesintisiz olarak yansıtacakları veya sessiz bir tartışmanın mümkün olduğu yerleri arar”
Kabincell akustik podlar, karmaşık uğultulu ortam ve seslerden uzak akustik konforda işlerinize odaklanmanız için akustik yarı kumaş duvar ve yarı cam duvarlardan oluşan kabinler tasarlar.

Çeşitli formları ve imkânları ile kendi iş istasyonlarını, danışma salonlarını ve rahat sunum odalarını yaratıyor. Bu, istediğiniz kadar açık bir ofis veya alan düzenlemenizi sağlar. Açıklığa halel getirmeksizin.Mükemmel bir ses emme kalitesiyle donatılan Kabincell pod ve kabinleri ile çalışma alanlarında veya kamusal alanlarda süratli akustik sorunlara basit, özgün ve ekolojik bir çözüm sunmaktadır.

Akustik ürünler ve gürültü azaltma çözümleri hakkında daha fazla bilgi için uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

İrtibat No: 0216 344 34 22  E-mail: proje@ofisakustigi.com