Baffle Yüzer Tavan Panelleri

Baffle Yüzer Tavan Panelleri

Temmuz 31, 2019 Kapalı ile admin

Akustik yüzer tavan sistemleri içerisinde farklı bir uygulama tekniği olan akustik baffle her iki yüzeyi kumaş ile kaplanarak askı aparatları ile istenilen tij boyunda sarkıtılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tavan yüzeylerinde yansıyan gürültünün sönümlenmesi sağlanarak iç mekan akustiğinde iyileştirme ve dekoratif akustik çözüm olmaktadır.

Akustik Çözümler

Akustik Çözümler, binalarda sesi kontrol etmek için geniş bir yelpazede akustik tavan döşemeleri, bölmeler, akustik afişler, bulut panelleri ve diğer akustik malzemeler sunmaktadır.


Bir sınıf, spor salonu, tiyatro ya da yüzme havuzu olsun, akustik ve estetik ihtiyaçlarınızı çözmek için çeşitli ürünlerimiz var.

 

Ses kontrolü ve gürültü azaltma için çok çeşitli akustik tavan döşemelerine sahibiz. Standart tavan ızgarasına veya tavanınıza düşmek için tavan döşemelerini taşıyoruz. Ses emilimi için yüksek NRC’li tavan karoları ve sesi engellemek için STC dereceli tavan döşemeleri bulunmaktadır. Bir vinil ses bariyeri destekli tavan karoları, açık bir plenumdan gelen gürültüyü engellemek için kullanılır. Kumaş yüzeyli karolar, Sonex akustik köpük karolar, Squareline genişletilmiş metal fayanslar ve hem ses kalitesini hem de tesisinizin görünümünü en üst düzeye çıkarmak için akustik tavan döşemelerin daha birçoğunu seçin.

 

Akustik panel çok amaçlı odalar, endüstriyel tesisler, spor salonları, stadyumlar,konser salonları gibi aşırı ses dalgası yankılanmalarını kontrol etmek için çoğunlukla geniş alanlarda tercih edilir.

Akustik ürünler ve gürültü azaltma çözümleri hakkında daha fazla bilgi için uzmanlarımızdan biriyle konuşun.

İrtibat No: 0216 344 34 22  E-mail: proje@ofisakustigi.com